SUZUKI BOXING PROMOTION

Home / SUZUKI BOXING PROMOTION
412789739_743528004466199_3341633606758391846_n

SUZUKI BOXING PROMOTION
NOWY CYKL MŁODZIEŻOWYCH GAL PIĘŚCIARSKICH

Organizowane na najwyższym poziomie gale pięściarskie z cyklu Suzuki Boxing Night trwale zapisały się w historii polskiego sportu. Na galach SBN obserwować mogliśmy starcia zawodników w boksie olimpijskim i zawodowym.

Gale SBP organizowane są na równie wysokim poziomie jak Suzuki Boxing Night, jednak są dedykowane młodszym zawodnikom. Na kieleckich zawodach, które inaugurowału rozpoczynający się nowy sezon bokserski, można było podziwiać walki olimpijskich juniorów i kadetów.

– Postanowiliśmy zintensyfikować nasze zaangażowanie we wsparcie polskiego boksu i zaaranżować nową formułę gal bokserskich. Suzuki Boxing Promotion jest dedykowane dla zawodników do 20 roku życia i ma na celu umożliwienie utalentowanym, rokującym pięściarzom rozwoju podczas starć na profesjonalnych galach bokserskich. Jest to ważne nie tylko pod względem doświadczenia sportowego, ale także mentalnego. Wierzymy, że udział w Suzuki Boxing Promotion pozwoli im nabrać pewności siebie, swobody i obycia w turniejach na europejskich i światowych szczeblach. – mówi Prezes Suzuki Motor Poland, Pan Piotr Dulnik.

Suzuki Motor Poland jest tytularnym Partnerem gal Suzuki Boxing Promotion. Gale SBP wspierają także Województwo Lubelskie, Grupa Orlen oraz Krajowa Grupa Spożywcza.